Svinninge IF

1924

Formænd i Svinninge IF siden 1924

Fra  Til Navn
     
13-05-1924 20-03-1925 L. Madsen
20-03-1925 18-10-1925 H. Holmelin
18-10-1925 26-10-1934 Valdemar Andersen
26-10-1934 29-10-1937 A. P. Grønnov
29-10-1937 01-12-1938 Evald Madsen
01-12-1938 14-01-1939 Kollektiv Ledelse
14-01-1939 17-09-1951 A.P. Grønnov
24-09-1951 16-10-1958 Poul Ryberg
16-01-1958 12-10-1959 Tyge Madsen
12-10-1959 19-10-1961 Poul Ryberg
19-10-1961 20-03-1963 Hans Nielsen
03-04-1963 03-02-1969 Harly Frømling
03-02-1969 11-01-1971 A. C. Hansen
11-01-1971 04-11-1974 Poul Ryberg
12-11-1974 18-11-1976 Arne Andersen
18-11-1976 30-10-1979 Erik Jannsen
30-10-1979 01-11-1980 Susanne Larsen
01-11-1980 27-06-2000 Jens Erik Nielsen
27-06-2000 ??? Jens Otto Knudsen
??? ??? Per Frandsen
??? ??? Bjarne Ipsen
12-11-2003 20-11-2004 Jacob Jensen
20-11-2004 18-01-2018 Jens Erik Nielsen
18-01-2018   Jesper Larsen